klientské změny

AKTUALITY

12/2017 – BD Zlín Štípa -dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn bytového domu ve Zlíně tuzemského developera. Jednalo se o první realizaci klientských změn na Moravě.


12/2017 – Terasy Břevnov

Zahájili jsme klientské změny na projektu Terasy Břevnov, ve kterém developerská skupina Neocity chystá 42 moderních bytů v jedné z žádaných pražských lokalit. Projekt nabízí byty různých dispozicí, a to až do 5+kk a 200 m² rozlohy pro opravdu velkou rodinu. Hlavní devizou stavby je krásný výhled na pražské střechy, který si obyvatelé nejvíc užijí právě z terasy.


12/2017 – Rezidence U Veleslavínského zámku

Zahájili jsme klientské změny na projektu Rezidence U Veleslavínského zámku, který se nachází v úchvatné lokalitě pár kroků od obory Hvězda či zámku Veleslavín. Rezidence U Veleslavínského zámku nabídne moderní bydlení ve staré zrekonstruované vile a dvou novostavbách.  V těchto novostavbách lze vybírat z 33 bytů a v původní vile ze 7 bytů, které budou kompletně zrekonstruovány. Dispozice jednotlivých bytů jsou od 1+kk až po 4+kk.


9/2017 – Sky Park Bratislava

Zahájili jsme klientské změny na multifunkčním komplexu Sky Park v Bratislavě, který navrhla Zaha Hadid se svým ateliérem. Pětice výškových budov nabídne převážně byty a jejich výstavba je rozdělena do dvou fází. Jedná se o další projekt Penty na Slovensku, na kterém společně úspěšně spolupracujeme.


9/2017 – Rezidence Waltrovka bytové domy E

Zahájili jsme klientské změny na další etapě projektu Rezidence Waltrovka – bytové domy E. Penta mění areál bývalé továrny na letecké motory v pražských Jinonicích na moderní městskou část. V několika etapách zde postaví více než 600 bytových jednotek a 50 domů ve vyšším standardu.


8/2017 – White Garden

Zahájili jsme zpracování klientských změn na projektu White Garden. Nejedná se o kompletní novostavbu, nýbrž o rekonstrukci činžovního domu z roku 1887, na kterou naváže novostavba s dalšími byty. Jsme rádi, že se nám daří klientské změny zpracovávat i na rekonstruovaných stavbách.


7/2017 – Marina Island – B, E, D - dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn na objektech B, E, D rezidenčního projektu na břehu Vltavy v Praze Holešovicích. Jedná se o dokončení první fáze tohoto projektu zahrnující tři objekty.


7/2017 - Karlín Park - dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn rezidenčního projekt Karlín Park developera Daramis Group.


6/2017 – Rezidence Modřanka - D

Zahájili jsme řízení klientských změn projektu Rezidence Modřanka developera Horizon Modřany s.r.o. Jedná se již o čtvrtou etapu. Projekt celkově nabízí čtyři moderní bytové domy na pravém břehu Vltavy, na místě bývalého cukrovaru a v těsném sousedství prvorepublikových vilek, v městské části Praha 12 – Modřany.  


5/2017 – Bory Bývanie

Zahajujeme zpracování klientských změn projektu Bory Bývanie v Bratislavě pro developerskou společnost Penta Investments. Jedná se o další projekt na Slovensku, kde máme naši pobočku.


4/2017 – BD Zlín Štípa

Zahájili jsme řízení klientských změn bytového domu ve Zlíně tuzemského developera. Jedná se o první realizaci klientských změn i na Moravě. Projekt je koncipován tak, aby bytové jednotky byly cenově dostupné pro širokou veřejnost.


3/2017 – Rezidence Waltrovka byty

Ukončili jsme zpracování klientských změn I. etapy bytů Rezidence Waltrovka a plynule zahájili zpracování klientských změn II. etapy na bytových domech A4, B5 a B6. Tento rozsáhlý projekt developera Penta Investments vzniká na revitalizovaném území v pražských Jinonicích, v místech bývalé továrny Walter Motors.  


3/2017 – Rezidence Veselská II

Zahájili jsme řízení klientských změn projektu Rezidence Veselská II. Jedná se o druhou fázi tohoto rezidenčního projektu v Praze 9. Nové byty jsou určené převážně pro mladé singles nebo partnerské dvojice, které ocení výbornou dopravní dostupnost do Letňan a sportovní či kulturní vyžití v blízkosti svého bydlení.


1/2017 – Zelené Město A-B - dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn na objektech A - B další fáze projektu Zelené Město developera Daramis.


12/2016 – Velká Brána

Zahájili jsme řízení klientských změn projektu Velká Brána developera Horizon Holding. Jedná se již o třetí společný projekt s touto mezinárodní developerskou společností. Bytový projekt je složen ze sedmi obytných budov, které vynikají praktickým architektonickým řešením a jednoduchým, stylovým designem.


12/2016 – Rezidence Modřanka - dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn projektu Rezidence Modřanka developera Horizon Modřany s.r.o.


12/2016 – Nové Chabry E - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn na etapě E projektu Nové Chabry společnosti Star Group.


11/2016 – Pri Myte II - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn na druhé etapě rezidenčního projektu Pri Myte v Bratislavě.


10/2016 – top‘ rezidence Šárecké údolí - I. etapa dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn I. etapy rezidenčního projektu top‘ rezidence – Šárecké údolí v Praze 6 společnosti KKCG Real Estate.


9/2016 – Rezidence Waltrovka RD I.etapa - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn I. etapy rodinných domů projektu Rezidence Waltrovka developera Penta Investments. 


8/2016 - Marina Island A,C

Spolupráce na prestižním projektu Marina Island, developerů Lighthouse Group a Daramis Group, se přehoupla do druhé fáze a zahajujeme zpracování klientských změn budovy A a C. Marina Island je rezidenční projekt na holešovickém poloostrově určen pro velmi náročnou klientelu. V pěti budovách navržených světoznámým architektonickým ateliérem Moshe Tzur Architects vzniká celkem 341 bytů o velikosti 1+kk až 7+kk.


8/2016 – Sky Barrandov II. etapa

Pokračujeme v úspěšné spolupráci a zahajujeme řízení klientských změn II.etapy projektu Sky Barrandov ve známé pražské lokalitě. V rámci druhé etapy bude dostavěn druhý bytový dům s 49 bytovými jednotkami a multifunkční objekt Sky House. Spoluautorkou architektonické studie projektu je věhlasná prof. Ing. arch. Eva Jiřičná, CBE.


7/2016 - Karlín Park

Zahájili jsme řízení klientských změn rezidenčního projektu Karlín Park developera Daramis Group. Projekt nabízí ve 3 bytových domech celkem 136 nových bytů s promyšlenými dispozicemi pro ty, kteří si potrpí na velkoryse navržené plochy místností a dostatek úložných prostor. Karlín Park leží v příjemné dojezdové vzdálenosti od Starého města a zároveň v pěší vzdálenosti od rozsáhlých parků i sportovního vyžití.


5/2016 - Sky Barrandov - dokončeno

Dokončili jsme zpracování převzatých klientských změn na první etapě projektu Sky Barrandov.  


5/2016 - Nové Chabry E

Navázali jsme na předchozí úspěšnou spolupráci se společností Star Group a zahájili zpracování klientských změn na etapě E projektu Nové Chabry.  


4/2016 - Zelené Město C F - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn na objektech C a F v rámci druhé etapy projektu Zelené Město 2 společnosti Daramis Group.


3/2016 – Park Hloubětín - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn na rezidenčním projektu v Praze 9 - Park Hloubětín pro společnost JRD.


02/2016 – Rezidence Modřanka

Zahájili jsme řízení klientských změn projektu Rezidence Modřanka developera Horizon Modřany s.r.o. Rezidence Modřanka se umístila na první příčce v kategorii Cena veřejnosti pro Prahu 4 v soutěži Realitní projekt roku 2015.


02/2016 – Pri Myte II

Zahajujeme zpracování klientských změn v II. etapě projektu Pri Myte II společnosti Penta Investments. Jedná se o pokračování řízení klientských změn na projektu v Bratislavě.


12/2015 – Top Rezidence - Šárecké údolí I.etapa

Od původního manažera klientských změn jsme převzali jejich zpracování na projektu Top Rezidence developera KKCG Real Estate. Jedná se moderní rezidenční komplex rodinných domů zasazeného do unikátní scenérie Šáreckého údolí v Praze 6 – Dejvicích.


11/2015 – přestěhovali jsme se

Náš tým se neustále rozrůstá, a proto jsme se rozhodli k velkému kroku a přestěhovali naši dosavadní kancelář na novou adresu: Rubeška 215/1, Praha 9 – Vysočany. Rádi vás přivítáme v našich nových prostorách a věříme, že se vám budou líbit.


11/2015 – SKY Barrandov I.etapa

Jsme velmi rádi, že jsme mohli převzít řízení klientských změn na projektu SKY Barrandov. V rámci projektu bude v první etapě vystavěno 58 bytů v rozmezí dispozic od 2 + kk až po 5 + kk včetně výjimečného střešního penthousu. Spoluautorkou architektonické studie projektu je věhlasná prof. Ing. arch. Eva Jiřičná, CBE.


11/2015 – Pri Myte I - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn na první etapě rezidenčního projektu Pri Myte v Bratislavě.


06/ 2015 – Rezidence Waltrovka

Zahájili jsme zpracování klientských změn projektu Rezidence Waltrovka a Byty Waltrovka pro developera Penta Investments. Cílem nového projektu společnosti Penta je revitalizovat rozlehlé území v pražských Jinonicích v místech bývalé továrny Walter Motors. Vznikne zde více než 650 bytů a 50 řadových rodinných domů.


06/ 2015 – Marina Island

Zahájili jsme zpracování klientských změn na projektu Marina Island developera Lighthouse Group a  Daramis Group. Marina Island je prestižní projekt na holešovickém poloostrově připraven pro velmi náročnou klientelu.


25. 04. 2015 Rezidence Vltava - dokončení

Dokončujeme zpracování klientských změn na projektu Rezidence Vltava společnosti Horizon Holding.


24. 04. 2015 - Pri Myte

Zahajujeme zpracování klientských změn na projektu Pri Myte společnosti Penta Investments. Jedná se o náš první projekt mimo hlavní město Prahu a dokonce i mimo Českou republiku. Projekt Pri Myte realizujeme v Bratislavě, hlavním městě Slovenské republiky.


15. 04. 2015 - Trio Residence - dokončení

Dokončili jsme zpracování klientských změn projektu Trio Residence společnosti Daramis Group.


07. 04. 2015 - Nové Chabry C

Zahájili jsme zpracování klientských změn na třetí etapě projektu Nové Chabry společnosti Star Group. Jedná se o náš pátý společný projekt.


01. 04. 2015 - Doplnění projektového oddělení

Projektové oddělení jsme doplnili novou kolegyní Ing. Hanou Hlouškovou. Věříme, že tento krok výrazně napomůže k rychlejšímu zpracovní klientských změn.


31. 03. 2015 - Viladům Uhříněves - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn.


15. 03. 2015 - Nové Chabry B - dokončeno

Od zahájení klientských změn na etapě B uplynulo necelých šest měsíců. Zcela jednoznačně se jedná o naše nejrychleji zpracované klientské změny na projektech podobného rozsahu.


01. 03. 2015 - Hloubětínský Park objekt A

Zahájili jsme zpracování klientských změn na posledním objektu projektu Hloubětínský Park. Objekty C a A tak zpracováváme souběžně. 


27. 02. 2015 - třetí výročí společnosti

Třetí výročí založení naší společnosti jsme oslavili týmovým pobytem na horách. Projektovou dokumentaci, standardní materiály a ceníky prací jsme zaměnili za lyže, běžky. 


01. 02. 2015 - doplnění týmu

Tým jsme doplnili mladým nadějným kolegou Karlem Rysem. Pevně věříme, že z jeho elánu budou těžit kolegové, obchodní partneři i klienti.


02. 01. 2015 - Zelené Město, objekty C, D, E, F

Zahájili jsme klientské změny na osmém až jedenáctém objektu druhé etapy projektu Zelené Město 2 společnosti Daramis Group.


15. 11. 2014 - Ecocity II

Zahájili jsme klientské změny na druhé etapě velmi úspěšného projektu společnosti JRD s.r.o.


01. 11. 2014 - Hloubětínský Park objekt C

Pokračujeme klientskými změnami na objektu C. Jako příkladnou hodnotíme dosavadní spolupráci se společností Metrostav a.s. - divizí 6. 


01. 11. 2014 - Nové prostory

Klientům našich partnerů nabízíme nové prostory pro jednání v Praze 8 Holešovicích. Tyto prostory zatím nevyužíváme trvale, ale pouze na základě předem dohodnutých schůzek.


30. 10. 2014 - Zelené Město 2

Byla by škoda, nepokračovat ve zdárně načaté spolupráci. Z toho důvodu, zároveň s dokončováním pátého až sedmého objektu, připravujeme podklady pro zahájení klientských změn na dalších čtyřech objektech.


30. 09. 2014 - Nové Chabry A, B

V těchto dnech dokončujeme klientské změny na první etapě A a zároveň zahajujeme práce na etapě B. Výstavba pokračuje v rychlém tempu. Zkušenosti z etapy A zdárně aplikujeme do etapy B.


15. 09. 2014 - Viladům Uhříněves

Zahájili jsme klientské změny na malém, již desátém společném projektu se společností JRD s.r.o.


15. 07. 2014 Byty Malešice II. etapa

Se společností VCES a.s. jsme zahájili klientské změny na pokračování úspěšného projektu Byty Malešice, společnosti SIDI PRAGUE, s.r.o. Z dodavatelů standardních materiálů máme zkušenosti pouze se společností SIKO Koupelny. S dodavateli podlahových krytin a dveří spolupracujeme poprvé. 


01. 07. 2014 - Vedoucí projektového oddělení

Vedoucí projektového oddělení se stala Ing. Alexandra Roháčová. Od tohoto kroku očekáváme zkvalitnění a zrychlení projektových prací.


15. 06. 2014 - Trio Residence

Zahájili jsme třetí společný projekt se společností DARAMIS GROUP. S vybraným generálním zhotovitelem a dodavateli standardních materiálů jsme již na klientských změnách spolupracovali. To je dobrá zpráva zejména pro kupující bytových jednotek. 


01. 06. 2014 - Projektant

Tým klientského centra jsme doplnili novým kolegou na postu projektanta. Stal se jím Ing. Arch. Adam Látal.


15. 05. 2014 – Dokončení klientských změn na projektu Ecocity I

Úspěšně jsme dokončili zpracování klientských změn na první etapě projektu Ecocity.


01. 05. 2014 – interiérový architekt

Nabízíme služby interiérového architekta. Ve spolupráci s ateliérem Creacter nabízíme po předchozí dohodě první konzultační schůzku zdarma. Rozsah další případné spolupráce záleží jen na potřebách a možnostech klienta.


30. 04. 2014 – Nad Motolským Hájem II – dokončeno

Úspěšně jsme dokončili zpracování klientských změn na projektu Nad Motolským Hájem II.


15. 04. 2014 – spolupráce s kuchyňskými studii

Vyslyšeli jsme přání mnoha klientů a domluvili jsme pro ně výhodnější podmínky a snazší spolupráci s kuchyňským studiem Hanák ateliéry a kuchyněmi značky Bulthaup. Zástupcům kuchyňských studií poskytujeme technické podklady a podílíme se na koordinaci vývodových plánů instalací pro správnou stavební připravenost pro následné osazení kuchyňských linek.


1. 04. 2014 – Dokončení klientských změn na projektu Na Výsluní

Úspěšně jsme dokončili zpracování klientských změn na projektu Na Výsluní. 


01. 03. – 31. 03. 2014 – Změna v týmu

Agendu klientských změn po paní Šléglové přebral nový kolega Miloš Plecháč. Oběma přejeme v jejich nových působištích hodně úspěchů a spokojenosti. Věříme, že z bohatých zkušeností nového kolegy budou těžit zejména naši obchodní partneři a jejich klienti.


28. 02. 2014 – Výročí dvou let

Další výročí od založení naší společnosti slavíme prací. Těší nás opakující se spolupráce s vyzkoušenými partnery a navazujeme nová obchodní partnerství.


15. 02. 2014 – Nová posila do týmu

Tým klientského centra jsme doplnili novým kolegou Jáchymem Horáčkem, který má se zpracováním klientských změn nemalé zkušenosti.


8. 1. 2014 – Nový obchodní zástupce

V novém roce zvyšujeme aktivitu naší obchodní činnosti. Přijali jsme nového obchodního zástupce Zdeňka Hobíka. Jeho příchod bude jistě přínosem pro stávající obchodní partnery a zároveň příležitostí k vyhledání nových obchodních partnerů.


6. 1. 2014 – Zelené Město 2

Zahájili jsme klientské změny na projektu Zelené Město 2 od společnosti DARAMIS GROUP. Jedná se o náš druhý společný projekt a pevně věříme, že nikoliv poslední. S generálním zhotovitelem, společností IMOS Brno a.s., spolupracujeme poprvé.


1. 12. 2013 – Rezidence Vltava

Proběhly první schůzky s klienty projektu Rezidence Vltava od developera KORTA Prague, a.s., člena skupiny Horizon Holding. Jedná se o naší první spolupráci s tímto developerem. Poprvé spolupracujeme také s generálním zhotovitelem, společností VCES a.s.


1. 10. 2013 – Hloubětínský Park

Oficiálně jsme zahájili klientské změny na projektu Hloubětínský Park společnosti JRD s.r.o. Jedná se o náš devátý společný projekt. Generálním zhotovitelem je společnost Metrostav a.s. – divize 6, se kterou jsme spolupracovali na třetí etapě projektu Kajetánka.


30. 09. 2013 – Kejřův Park II

Dokončili jsme zpracování klientských změn na 2. etapě projektu Kejřův Park. Počáteční komplikace s projektovou dokumentací jsme překonali a dále pokračovali v úspěšné spolupráci s vyzkoušenými partnery, společnostmi ProCeram a Barkotex. Spolupráci s generálním zhotovitelem, společností Swietelsky a dodavatelem dveří, společností Lignis hodnotíme jako úspěšnou.


1. 8. 2013 – Nová posila do týmu

Tým klientského centra doplněn novou kolegyní Terezou Košvancovou na pozici odborné konzultantky.


1. 6. 2013 – Vila Na Výsluní

Oficiálně zahájeny klientské změny na projektu Vila Na Výsluní společnosti JRD s.r.o. Jedná se o náš osmý společný projekt.


29. 4. 2013 - Nad Motolským Hájem II

Zahájeny klientské změny na druhé etapě projektu Nad Motolským Hájem developera DARAMIS GROUP. Těšíme se na spolupráci se společností Metrostav a.s. – divizí 9 a týmem Ing. Martina Jiroty, se kterým jsme spolupracovali na projektu Alfarezidence.


1. 4. 2013 - Ecocity

Oficiálně zahájeny klientské změny na první etapě projektu Ecocity společnosti JRD s.r.o. Ecocity je naším sedmým společným projektem.


1. 3. 2013 - Tým klientského centra doplněn Ing. Janem Zavadilem na pozici projektového manažera

Spolupracujícím partnerům nově nabízíme kratší dobu zpracování klientských změn a spolupráci na přípravě projektu a při zpracování projektové dokumentace.


28. 2. 2013 – Slavíme první rok existence naší společnosti.

Rok 2012 byl pro nás ve znamení utužování spolupráce s dosavadními obchodními partnery a v hledání a nalezení nových kancelářských prostor. Pevně věříme, že třináctka v letošním roce bude pro nás, naše partnery a klienty šťastným číslem.


25. 1. 2013 – Kejřův Park II

Oficiálně zahájeny klientské změny na druhé etapě projektu Kejřův Park. Dodavatelé standardních a nadstandardních materiálů jsou vybráni, ale všechny detaily nutné ke zpracování a uzavření změn dosud nejsou dojednány.


9. 1. 2013 – Spouštíme nové webové stránky!

Milí obchodní přátelé!

Vítejte na našich nových webových stránkách. Doufáme, že zde naleznete všechny informace, které potřebujete - a třeba i něco navíc...© NACONI s.r.o. 2012. Všechna práva vyhrazena. Web zpracován v redakčním systému Spacer.