Tulipa City J,K

Developer:
AFI EUROPE
Generální projektant:
Zpracování klientských změn:
od 02/2018
Projektový manažer:
Jáchym Horáček
Manažer klientských změn:
Ing. arch. Rostislav Matrka

Dodavatelé standardních a nadstandardních materiálů:

  • Barkotex - podlahy
  • Lignis - dveře
  • ProCeram - obklady, dlažby, sanita

 

Developerský projekt na Kolbenově ulici počítá s výstavbou 216 bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk. Vychází z původní přízemní zástavby, která bude nahrazena moderními a přesto jednoduše pojatými čtvercovými domy. Budovy spojuje promyšlený, tvořivý design, koncepční plánování a ohleduplný přístup. Většina bytů bude mít dnes tolik žádané předzahrádky, střešní terasy či lodžie, které ač vypadají velkoryse, jsou řešené s důrazem na efektivní využití prostoru. To ostatně platí na celý areál, který nabídne pohodlné bezpečné komunikace i kancelářské budovy zarámované do parku a zeleně ubíhající za náspem vzhůru směrem ke Kbelské magistrále, součásti pražské výpadovky z města.

Dřívější průmyslová oblast, kde se mnoho let rozprostíral areál ČKD, se totiž díky mezinárodní developerské skupině AFI EUROPE mění ve čtvrť bytových domů a kanceláří s podzemními garážemi a dalšími službami splňujícími plnou občanskou vybavenost.

Jedná se o praktické a cenově přijatelné bydlení pro singles, seniory i mladé rodiny s dětmi v blízkosti zastávky trasy metra B. Ať už s ním, případně tramvají číslo 16, se dostanete rychle a pohodlně do centra Prahy. V blízkosti je cyklostezka, oblíbená krytá herna pro děti Brumbambule i unikátní sportovní areál Freestyle Kolbenka.

 


© NACONI s.r.o.

WebDesign by
Heaven Design