Aktuality

07/2019
Rezidence Veselská III - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn projektu Rezidence Veselská III. Jedná se o třetí, finální, fázi tohoto rezidenčního projektu na Praze 9. Nové byty jsou určené převážně pro mladé singles nebo partnerské dvojice, které ocení výbornou dopravní dostupnost do Letňan a sportovní či...

05/2019
Tulipa Třebešín IV

Zahájili jsme řízení klientských změn na IV etapě, projektu Tulipa Třebešín pro developera AFI City, která nabídne 155 nových bytů v bytovém domě A.

04/2019
Komunardů 35

Zahájili jsme zpracování klientských změn na projektu Komunardů 35 od Stanislava Fialy. Projekt se nachází na nároží Komunardů a Přístavní v Praze v Holešovicích.

03/2019
Oaks Prague

Zahájili jsme zpracování kompletní dokumentace projektu The Oaks Prague. Jedná se o unikátní rezidenční projekt u Nebřenic jihovýchodně od Prahy.

03/2019
Zahálka

Zahájili jsme řízení klientských změn na nové malé čtvrti v Praze 4 na břehu Vltavy v sousedství golfového hřiště Hodkovičky. Vznikne zde sedm bytových domů.

02/2019
Na Petřinách 7

Zahájili jsme řízení klientských změn na rezidenčním projektu Na Petřinách 7. Nízkoenergetický viladům v Praze 6 na pomezí Břevnova nabídne 13 bytových jednotek.

01/2019
Praga Rezidence

Zahájili jsme řízení klientských změn na projektu PRAGA Rezidence. Multifunkční soubor tří budov nabídne celkem 43 prostorných bytů včetně 6 penthousů. Komplex vyrůstá na místě bývalé opravny automobilů PRAGA.  

01/2019
Bory Bývanie II.

Zahájili jsme řízení klientských změn na další etapě projektu Bory Byvanie II v Bratislavě společnosti Penta Investments.

12/2018
Na Pomezí 1.Etapa

Zahájili jsme řízení klientských změn na projektu Pomezí, který se nachází v lokalitě Prahy 5, v městské části Košíře a navazuje na předchozí projekt Top Rezidence.

12/2018
Terasy Břevnov - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn na projektu Terasy Břevnov s 42 moderními byty. Hlavní devizou stavby je krásný výhled na pražské střechy, který si obyvatelé nejvíc užijí právě z terasy.

11/2018
Rezidence Blériot

Zahájili jsme řízení klientských změn na Rezidenci Blériot, který je realizován developerskou skupinou Premium Development. Rezidenční komplex Blériot, inspirovaný letectvím, nabídne 151 bytů celkem ve třech domech.

11/2018
Rezidence Waltrovka - bytový dům C2, B7 - B9

Pokračujeme ve zpracování klientských změn na dalších etapách projektu Waltrovka. Dům C2 nabízí exkluzivních 12 bytů ve třech nadzemních podlažích. Bytové domy B7až B9 jsou propojeny prvním nadzemním podlažím, čímž mezi nimi vznikají vnitrobloky . V budoucnu Waltrovka nabídne až 650 bytů.

11/2018
Bory Bývanie - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn projektu Bory Bývanie v Bratislavě pro developerskou společnost Penta Investments, jejímž cílem je vybudovat na tomto území novou městskou čtvrť. Projekt je rozdělený do několika etap.  

11/2018
Rezidence u Veleslavínského zámku - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn na projektu, který se nachází v úchvatné lokalitě pár kroků od obory Hvězda či zámku Veleslavín.  Tyto novostavby disponují  33 byty a v původní vile se nachází dalších 7 bytů, které byly zrekonstruovány.

10/2018
RD Modřanský Háj - dokončeno

Dokončili jsme zpracovávání klientských změn pro 1. etapu projektu Modřanský Háj, který nabízel 16 rodinných domů v blízkosti Modřanské rokle – Cholupic. Na tomto projektu komunikaci s klienty zajišťoval zástupce developera.

10/2018
Rezidence Modřanka A - dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn na další etapě projektu Rezidence Modřanka ,developera Horizon Modřany s.r.o..

08/2018
Rezidence Modřanka D - dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn na čtvrté etapě projektu Rezidence Modřanka ,developera Horizon Modřany s.r.o.. Projekt na pravém břehu Vltavy, na místě bývalého cukrovaru, nabízí celkově čtyři moderní bytové domy.

07/2018
Tulipa Třebešín

Zahájili jsme řízení klientských změn projektu Tulipa Třebešín pro developera AFI CITY.  Projekt, umístěný v blízkosti Třebešínského a Malešického parku, v rámci III. etapy nabídne 133 nových bytů.

05/2018
Rezidence Veselská III

Zahájili jsme řízení klientských změn projektu Rezidence Veselská III. Jedná se o třetí, finální, fázi tohoto rezidenčního projektu v Praze 9. Nové byty jsou určené převážně pro mladé singles nebo partnerské dvojice, které ocení výbornou dopravní dostupnost do Letňan a sportovní či kulturní...

04/2018
Rezidence Waltrovka bytové domy A4, B5, B6 - dokončeno

Dokončili jsme jednu z dalších fází projektu Rezidence Waltrovka týkající se bytových domů. V této nové moderní rezidenční čtvrti v Praze 5 Penta v několika etapách staví více než 600 bytových jednotek a 50 domů ve vyšším standardu.    

04/2018
White Garden - dokončeno

Dokončili jsme zpracování klientských změn na projektu White Garden v Praze 5 v blízkosti Anděla. Projekt se skládal z rekonstrukce činžovního domu z roku 1887, na kterou navázala novostavba s dalšími byty. Byl to náš první projekt zaměřený na rekonstrukci.

03/2018
Velká Brána I - dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn na projektu Velká Brána v Praze 6, v Horoměřicích. Jednalo se o první fázi tohoto projektu.

03/2018
Rezidence Waltrovka - RD

Zahájili jsme řízení klientských změn na jedné z dalších etap Rezidence Waltrovka, a to na rodinných domech 35-47. Penta mění areál bývalé továrny na letecké motory, území o rozloze 169 tisíc m2, na moderní městskou čtvrť.

02/2018
Tulipa City

Zahájili jsme řízení klientských změn na projektu Tulipa City. Projekt developera AFI CITY na Kolbenově ulici počítá s výstavbou 216 bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk. Budovy spojuje promyšlený, tvořivý design, koncepční plánování a ohleduplný přístup. Většina bytů bude mít dnes tolik žádané...

02/2018
Rezidence Modřanka A

Zahájili jsme řízení klientských změn na další etapě projektu Rezidence Modřanka. Tento projekt uspěl v soutěži Realitní projekt roku 2017, v minulém roce dosáhl i na vítězství v kategorii Cena veřejnosti a získal ocenění od architektů.

01/2018
The Oaks - příprava Systému KZ

Zahájili jsme přípravu Systému KZ pro developerskou společnost Arendon Development Services. Honosný projekt The Oaks vznikne nedaleko Říčan a nabídne bydlení až pro dvě stovky domácností. Celý projekt zastřešují špičkový architekti. Jeho součástí bude i luxusní golfový a country club,...

12/2017
BD Zlín Štípa - dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn bytového domu ve Zlíně tuzemského developera. Jednalo se o první realizaci klientských změn na Moravě.

12/2017
Terasy Břevnov

Zahájili jsme klientské změny na projektu Terasy Břevnov, ve kterém developerská skupina Neocity chystá 42 moderních bytů v jedné z žádaných pražských lokalit. Projekt nabízí byty různých dispozicí, a to až do 5+kk a 200 m² rozlohy pro opravdu velkou rodinu. Hlavní devizou stavby je krásný...

12/2017
Rezidence U Veleslavínského zámku

Zahájili jsme klientské změny na projektu Rezidence U Veleslavínského zámku, který se nachází v úchvatné lokalitě pár kroků od obory Hvězda či zámku Veleslavín. Rezidence U Veleslavínského zámku nabídne moderní bydlení ve staré zrekonstruované vile a dvou novostavbách.  V těchto novostavbách lze...

09/2017
Sky Park Bratislava

Zahájili jsme klientské změny na multifunkčním komplexu Sky Park v Bratislavě, který navrhla Zaha Hadid se svým ateliérem. Pětice výškových budov nabídne převážně byty a jejich výstavba je rozdělena do dvou fází. Jedná se o další projekt Penty na Slovensku, na kterém společně úspěšně...

09/2017
Rezidence Waltrovka bytové domy E

Zahájili jsme klientské změny na další etapě projektu Rezidence Waltrovka – bytové domy E. Penta mění areál bývalé továrny na letecké motory v pražských Jinonicích na moderní městskou část. V několika etapách zde postaví více než 600 bytových jednotek a 50 domů ve vyšším standardu.

08/2017
White Garden

Zahájili jsme zpracování klientských změn na projektu White Garden. Nejedná se o kompletní novostavbu, nýbrž o rekonstrukci činžovního domu z roku 1887, na kterou naváže novostavba s dalšími byty. Jsme rádi, že se nám daří klientské změny zpracovávat i na rekonstruovaných stavbách.

07/2017
Marina Island B, E, D - dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn na objektech B, E, D rezidenčního projektu na břehu Vltavy v Praze Holešovicích. Jedná se o dokončení první fáze tohoto projektu zahrnující tři objekty.

07/2017
Karlín Park - dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn rezidenčního projekt Karlín Park developera Daramis Group.

06/2017
Rezidence Modřanka D

Zahájili jsme řízení klientských změn projektu Rezidence Modřanka developera Horizon Modřany s.r.o. Jedná se již o čtvrtou etapu. Projekt celkově nabízí čtyři moderní bytové domy na pravém břehu Vltavy, na místě bývalého cukrovaru a v těsném sousedství prvorepublikových vilek, v městské části...

05/2017
Bory Bývanie

Zahajujeme zpracování klientských změn projektu Bory Bývanie v Bratislavě pro developerskou společnost Penta Investments. Jedná se o další projekt na Slovensku, kde máme naši pobočku.

01/2018
BD Zlín Štípa

Zahájili jsme řízení klientských změn bytového domu ve Zlíně tuzemského developera. Jedná se o první realizaci klientských změn i na Moravě. Projekt je koncipován tak, aby bytové jednotky byly cenově dostupné pro širokou veřejnost.

03/2017
Rezidence Waltrovka bytové domy - dokončeno

Ukončili jsme zpracování klientských změn I. etapy bytů Rezidence Waltrovka a plynule zahájili zpracování klientských změn II. etapy na bytových domech A4, B5 a B6. Tento rozsáhlý projekt developera Penta Investments vzniká na revitalizovaném území v pražských Jinonicích, v místech bývalé...

03/2017
Rezidence Veselská II

Zahájili jsme řízení klientských změn projektu Rezidence Veselská II. Jedná se o druhou fázi tohoto rezidenčního projektu v Praze 9. Nové byty jsou určené převážně pro mladé singles nebo partnerské dvojice, které ocení výbornou dopravní dostupnost do Letňan a sportovní či kulturní vyžití v...

01/2017
Zelené Město A-B - dokončeno

Dokončili jsme řízení klientských změn na objektech A - B další fáze projektu Zelené Město developera Daramis.

© NACONI s.r.o.

WebDesign by
Heaven Design