Žaluzie

Co všechno vás může potkat při montáži předokenních žaluzií ve vašem novém bytě?\r\n\r\nJedním z požadavků, které můžete s vaším manažerem klientských změn řešit, je stavební připravenost a instalace předokenních žaluzií. Některé projekty mají osazení předokenních žaluzií, popř. stavební připravenost, již ve standardním vybavení bytu. Na některých projektech osazení předokenních žaluzií není možné. Se standardním řešením, Vás seznámí manažer klientských změn a s ohledem na možnosti projektu vyřeší Vaše požadavky. Díky včasnému využití této klientské změny můžete ušetřit finanční náklady, vyřešíte přívod elektroinstalace a zabudovaní kastlíku pro žaluzie do nad okenního prostoru.\r\n\r\nCo všechno byste měli právě v tomto případě vědět?\r\n\r\nŽaluzie a okna ovlivňují vzhled domu, a proto jde o zásah do celkového konceptu budovy. Jedná se o zásah do statiky budovy a takovou změnu je potřeba řešit již v prvním kroku projektu. Nejdříve se tedy ujistěte, že váš projekt tuto klientskou změnu dovoluje. Pokud tuto možnost ve smluvních podmínkách máte, doporučujeme Vám jí využít, a to hned z několika důvodů:\r\n

    \r\n

  • Ušetříte finance. Kastlík na žaluzie, stejně tak jako veškerá elektroinstalace i ovladače budou připraveny v rámci klientské změny pro pozdější montáž žaluzií. Tato varianta je levnější i díky možnosti poskytnutí množstevní slevy. Vyvarujete se případnému sekání prostoru pro elektroinstalaci do zdí a zbytečnému následnému nepořádku. Odpadá nutnost montáže z plošiny, pokud není místo přístupné z terasy.
  • \r\n

  • Ušetříte čas. Odpadne vám starost s výběrem společnosti, která pro vás žaluzie namontuje. Developer vše připraví už v rámci projektu. Ale co je daleko důležitější, nebudete potřebovat povolení od společenstva vlastníků (SVJ), jehož získání není vždy snadné.
  • \r\n

  • Nezmenšíte si prostor oken. Pokud byste se rozhodli pro montáž žaluzií později, okrádáte se o důležitý okenní prostor, protože nebudete mít připravený kastlík v nadokenním prostoru, kam žaluzie zajíždí. Museli byste ho instalovat pod překlad do okenního prostoru a denního světla budete mít v bytě méně.
  • \r\n

  • Dostáváte záruku přímo od developera. Developer má nasmlouvaného jednoho dodavatele, za kterého zodpovídá. Proto v konečné fázi dostáváte záruku od developera, nikoliv jen od montážní firmy. Případné vady řešíte s přímo s developerem.
  • \r\n

\r\nNenechávejte úpravy ve vašem novém domově na poslední chvíli. Poraďte se s naším manažerem klientských změn ještě dnes.

Galerie

Výběr z našich prací