O nás

Specializujeme se na zpracovávání a monitorování klientských změn developerským společnostem, generálním zhotovitelům a jejich klientům. Jednáme s majiteli jednotek o jejich individuálních přáních a komunikujeme se stavbou případné dispoziční změny a z toho plynoucí požadavky na instalace. S klienty řešíme jejich představy o interiéru, představujeme možnosti standardních a nadstandardních materiálů, radíme s výběrem vybavení. Za cíl si klademe neustále zefektivňovat tento proces. Obchodním partnerům umožňujeme optimalizovat obchodní dokumentové procesy, posilovat produktivitu a majitelům jednotek usnadňovat proces samotného výběru a rozhodnutí.

Nabízíme koncept řízení klientských změn, který garantuje vysoký standard nabízených služeb a realizovaných rezidenčních developerských projektů. Na základě důkladné znalosti problematiky a vzájemné spolupráci s týmem developera stanovujeme přesný postup pro jejich projednávání a realizaci. Komplexní řízení změn je přínosem pro obchodní partnery i vlastníky jednotek, kteří požadují koncepční přípravu a řízený proces.

Spolupracujeme s vybranými obchodními partnery v oblasti vybavování interiérů. Jejich přehled naleznete v sekci řešení bydlení.

Individuální přístup k zákazníkům a obchodním partnerům ve všech oblastech spolupráce je nám prioritou. Domluvíme se i anglicky, německy a rusky.

 

 

 

© NACONI s.r.o.

WebDesign by
Heaven Design