RD Jinočany

Začátek zpracování KZ 01/03/2021

Projekt Bydlení Jinočany představuje nové byty v dispozicích 1+kk až 4+kk, které mají krásné předzahrádky nebo balkóny, dále pak prostorné rodinné domy 4+kk a 5+kk. Nové byty a domy jsou v blízké vzdálenosti od Prahy, v Jinočanech, obci s plným občanským vybavením a zázemím pro všechny potřeby. Leží 5 minut od OC Zličín mezi obcemi Rudná, Ořech a Zbuzany. Za necelých 20 minut se dostanete na letiště Václava Havla nebo do centra Prahy. Projektu představuje jen třípodlažní bytové domy s 15 až 20 bytovými jednotkami, počítá také s prostornými rodinnými domy. Všechny byty jsou světlé a poskytnou příjemné a moderní bydlení. Samozřejmostí je výběr materiálů podlah a obkladů podle představ klientů. Již na léto 2021 je naplánováno dokončení bytových domů A1 a B1, k dispozici jsou poslední byty 2+kk. Pro zájemce o rodinné domy je v přípravě další etapa, která nabídneme domy o dispozicích 4+kk (typ F) a 5+kk (typy C a D).

 

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.