Alfarezidence Na Vackově

Developer METROSTAV
Začátek zpracování KZ 02/10/2010
Konec zpracování KZ 04/05/2012

Alfarezidence je projekt bytového komplexu nabízející spojení rodinného typu bydlení s již osvědčenými modely městského bydlení, má k dispozici 124 bytů s balkony, předzahrádkami a terasami. Majitelé jednotek zakomponovali do svých bytů funkčnost a praktičnost řešení interiérů, kvalita materiálů a provedení odpovídá současným potřebám moderního bydlení a životního stylu. Rozsah klientských změn se pohyboval od jednoduchých (změna materiálů, drobná doplnění elektro, apod.) až po velmi komplikované (změny dispozic bytù, zabudování moderních technologií a vybavení). Zpracování klientských změn zahájilo klientské centrum společnosti METROS, s. r. o., dokončení zajišťovala společnost NACONI s. r. o.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.