BD Štípa Zlín

Začátek zpracování KZ 03/04/2017
Konec zpracování KZ 08/12/2017

Bytový dům s komerčními plochami je situován na Mariánském náměstí, v centru Zlína, městské části Štípa. Jedná se o polyfunkční stavbu s 30 bytovými jednotkami a komerční jednotkou v přízemí. Objekt je čtyřpodlažní s podzemním parkováním. V přízemí jsou situovány byty s terasami. Ve 4. nadzemním podlaží se nachází 5 mezonetových bytů.  Byty jsou řešeny jako 1+kk až 3+kk o výměře od 49 do 118 m2. Většina bytů má balkon, byty v přízemí pak terasy otočené na západ nebo jih. Sklepy jsou vždy umístěny v blízkosti bytů, na stejném podlaží jako byt. V domě je počítáno s výtahem, bude tedy možný bezbariérový pohyb. V suterénu jsou navržena garážová stání pro obyvatele domu. Dispozice bytů je možné do určité fáze výstavby upravovat. Pro dosažení maximální komfortní obytné plochy je možné případně jednotky slučovat do větších celků. Bytový dům je situován v centrální části, naproti kostelu na Mariánském náměstí, které prošlo v roce 2012 celkovou revitalizací. Nabízí tak budoucím obyvatelům kultivované prostředí a blízkost veškeré občanské vybavenosti. Děti to budou mít jen pár kroků do mateřské i základní školy. Je zde mnoho příležitostí pro volnočasové aktivity jak dětí, tak i dospělých. Zastávka MHD, pošta, sportovní i hrací plochy jsou hned vedle. Naleznete zde sportovně-rekreační místa, cyklostezku, hrací hřiště pro děti tak i ZOO, která je velkým lákadlem pro malé i velké. Je zde letiště pro sportovní aviatiky a modeláře, pro rybáře se nabízí Fryštácká přehrada. Milovníkům golfu je k dispozici golfové hřiště hotelu a lázní Kostelec, který disponuje vyhřívaným venkovním bazénem a wellness procedurami.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.