Ecocity I

Začátek zpracování KZ 01/12/2012
Konec zpracování KZ 05/09/2014

Projekt Ecocity vyrostl v klidné lokalitě pražských Malešic, obklopený z jedné strany lesem a z druhé revitalizovaným Malešickým parkem. Řadu možností pro venkovní volnočasové aktivity poskytují také dva parky, které vzniknou jako součást projektu. Společnost JRD klade u všech svých projektů velký důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí. V případě Ecocity Malešice to neznamená jen spoustu zeleně v parcích, ale třeba také zahrádky pro komunitní pěstování. V Ecocity Malešice vzniká ve dvou etapách celkem 110 nových bytů v šestipodlažních domech. Prostorné byty s dostatkem úložných prostor a promyšlenými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk se nabízely společně se sklepními kójemi, parkovacími stání v podzemní garáži a balkony nebo terasami či předzahrádkami. Energeticky pasivní byty v Ecocity Malešice nabízí prostřednictvím moderních technologií zdravé vnitřní prostředí a velmi komfortní bydlení. Díky velkým oknům orientovaným především na jih je v bytech od JRD dostatek přirozeného světla.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.