Kejřův Park II

Developer Star Group Ltd.
Generální projektant AED
Začátek zpracování KZ 06/02/2013
Konec zpracování KZ 13/09/2013

Poslední etapa úspěšného projektu představuje jedinečné a bezpečné bydlení uprostřed přírody a přitom snadno dostupné z centra města. Krásné místo pro celou rodinu nabízí 88 moderních nových bytů 1kk – 4kk, o velikosti bytů 36 – 99 m2, s balkonem nebo zahradou u každého bytu, podzemním parkingem a sklepy. Oplocený areál s ostrahou a recepcí, dětské hřiště, cyklostezka, revitalizovaný rybník a nový park s jezírky jsou bonusem.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.