Komunardů XXXV

Začátek zpracování KZ 01/04/2019

Projekt Komunardů 35 je polyfunkční budova s originální architekturou. Tato sedmipodlažní novostavba, s plným i proskleným opláštěním, s plochou střechou s extenzivní zelení, nabízí 38 atraktivních bytů situovaných od 2. do 7. patra. V přízemí budovy se nacházejí obchody, kavárny a služby. V rezidenci Komunardů 35 v centru Holešovic jsou reflektovány světové trendy bydlení, byty byly projektovány ve vysokém standardu a s dobře promyšlenými detaily jako jsou dvouvrstvé dřevěné podlahy, v koupelně a WC kamenné obklady i dlažba, vstupní dveře  s bezpečnostní třídou 3, plynové vytápění, podlahové topení v koupelně, zásuvky pro TV, telefon a internet v každé obytné místnosti. Ve třech podzemních podlažích se nachází garáže a sklepy.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.