Nové Chabry B

Developer Star Group Ltd.
Začátek zpracování KZ 06/08/2014
Konec zpracování KZ 14/02/2015

Po neuvěřitelném úspěchu první etapy zahájil developer prodej etapy druhé dříve, než se očekávalo. Viladomy B nabídnou opět moderní byty 1kk–4kk ve zděných čtyřpodlažních domech v Praze 8. Nedaleko projektu se nachází Ďáblický háj, přírodní parky Ládví a Draháň – Troja. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost. Přímo v projektu vznikne malé komerční centrum s náměstím a několika malými obchody, restaurací a školkou. V obci naleznete základní i mateřskou školu, všechny důležité úřady a zdravotnická zařízení. Pokud jde o nákupy, nabízejí se snadno dostupná nákupní centra v Letňanech a Čakovicích. Autobusem stejně jako tramvají to ke stanici metra C Kobylisy trvá pouhých 5 minut. Výborné je rovněž spojení autem, a to díky snadnému napojení na Pražský a Městský okruh i okolní dálniční sít’. Zastávky MHD jsou vzdáleny jen 2 minuty od projektu. Architektura, stejně jako design celku i jednotlivých detailů, vychází z představy o příjemném bydlení pro všechny generace. O bydlení, jemuž nechybí lidské měřítko, kde se člověk zkrátka cítí jako doma. Proto bylo zvoleno řešení v podobě originálně pojednaných nízkých budov z klasického zdiva. Nové byty jsou kromě toho samozřejmě vybaveny kvalitními materiály.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.