Nové Chabry C, D

Developer Star Group Ltd.
Generální projektant SWIETELSKY
Začátek zpracování KZ 03/04/2015
Konec zpracování KZ 24/12/2015

Ve vyhledávané části Prahy 8 v Dolních Chabrech proběhla úspěšná realizace rezidenčního projektu „Nové Chabry“ – fáze C, D. Projekt představil společně s viladomy z fáze  A, B celkem 285 bytů. Projekt Nové Chabry nabízí kompletní občanskou vybavenost a výbornou dostupnost stanice metra C – Kobylisy vzdálenou pouhých 5 minut autobusem. V rámci projektu bylo plánováno malé komerční centrum s náměstím, několika drobnými obchody, restaurací a mateřskou školou, jejíž základní kámen byl položen v březnu 2016. V obci se nachází základní a mateřská škola, všechny důležité úřady a zdravotnická zařízení. Možnost nákupů je zajištěna snadno dostupnými obchodními centry v Bohnicích, Letňanech a Čakovicích. Pro relaxaci a sport je v okolí umístěna řada sportovních zařízení, využít můžete také rozsáhlou síť přilehlých cyklotras a cyklostezek. Přímo v projektu vyrostla cyklostezka, kterou lemují venkovní fitness prvky a umělecká díla známých sochařů.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.