Nové Chabry F, G

Developer Star Group Ltd.
Generální projektant LOXIA a.s.
Začátek zpracování KZ 02/01/2020

Jen 4 minuty od metra C Kobylisy najdete místo, které se rychle stane vaším domovem. Pohodlné a klidné bydlení v menších viladomech s vlastními terasami, předzahrádkami nebo balkony nabízí příjemně řešené byty o dispozicích od 1+kk do 4+kk i spoustu zelených zákoutí, laviček, hřišť a společných prostor venku. Rychlé spojení do centra a veškerá občanská vybavenost od školky po lékaře dávají jistotu bydlení na Praze 8. Přírodní parky Ládví, Drahaň-Trója a Čimický háj v nejbližším okolí zase dodávají výhody života mimo ruch velkoměsta.

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.