Rezidence Modřanka B,C

Developer HORIZON
Začátek zpracování KZ 13/02/2016
Konec zpracování KZ 24/12/2020
Projektový manažer Ing. Jan Zavadil

Čtyři moderní bytové domy Rezidence Modřanka umístěné na pravém břehu Vltavy, na místě bývalého cukrovaru a v těsném sousedství prvorepublikových vilek, v městské části Praha 12 – Modřany. Architektonické uspořádání domů do tvaru podkovy umožní vytvořit jedinečný soukromý prostor pro rozlehlé travnaté atrium se stromy, jehož součástí bude i dětské hřiště.

V současné době je ve výstavbě bytový dům etapy B (budovy F6-F9) a bytový dům etapy C (budovy F10-F13) s celkem 162 bytovými jednotkami.

Kompletně developerský projekt Rezidence Modřanka nabízí celkem 292 nových bytů o velikosti 30–160 m2 s dispozicí 1+kk až 5+kk. Některé jednotky budou doplněny zasklenými lodžiemi, k bytům v nejvyšších patrech zase budou patřit prostorné terasy a k těm v přízemí pro změnu zelené předzahrádky. Orientace větších bytů na několik světových stran a pěkný výhled na řeku a putující slunce domov zpestří, podobně jako originální design fasád všech budov. Ten nezapře inspiraci v neoplasticismu a v díle známého holandského malíře Pieta Mondriana.

Rezidence Modřanka se umístila na první příčce v kategorii Cena veřejnosti pro Prahu 4 v soutěži Realitní projekt roku 2015.

Produkty naconi

U nás si vybere každý

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací

Kontaktní formulář