Rezidence Modřanka B, C

Developer HORIZON
Začátek zpracování KZ 13/02/2016
Konec zpracování KZ 24/12/2020

Čtyři moderní bytové domy Rezidence Modřanka jsou umístěné na pravém břehu Vltavy. Vyrostly na místě bývalého cukrovaru v těsném sousedství prvorepublikových vilek v městské části Praha 12 – Modřany. Architektonické uspořádání domů do tvaru podkovy umožňuje vytvořit jedinečný soukromý prostor pro rozlehlé travnaté atrium se stromy, jehož součástí je i dětské hřiště. V současné době je ve výstavbě bytový dům etapy B (budovy F6-9) a bytový dům etapy C (budovy F10-13) s celkem 162 bytovými jednotkami. Kompletně developerský projekt Rezidence Modřanka nabízí celkem 292 nových bytů o velikosti 30–160 m2 s dispozicí 1+kk až 5+kk. Některé jednotky budou doplněny zasklenými lodžiemi, k bytům v nejvyšších patrech zase budou patřit prostorné terasy a k těm v přízemí pro změnu zelené předzahrádky. Orientace větších bytů na několik světových stran, pěkný výhled na řeku a putující slunce domov zpestří, podobně jako originální design fasád všech budov. Ten nezapře inspiraci v neoplasticismu a v díle známého holandského malíře Pieta Mondriana. Rezidence Modřanka se umístila na první příčce v kategorii Cena veřejnosti pro Prahu 4 v soutěži Realitní projekt roku 2015.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.