Rezidence Pri Mýte I

Developer PENTA
Začátek zpracování KZ 07/05/2015
Konec zpracování KZ 14/11/2015

Pri Mýte I byl náš první projekt mimo Českou republiku pro společnost Penta Investments. Projekt v Bratislavě jsme úspěšně zrealizovali a v dalších letech jsme vstoupili i do jeho druhé fáze. Lokalita projektu je ohraničena ulicemi Kominárska a Škultétyho, jen 500 metrů od Račianského a Trnavského mýta. Projekt respektuje okolní zástavbu a přináší výjimečné prvky sadových úprav, centrální pěší zónu s fontánou u vstupu, parkové zóny přístupné veřejnosti, dětská hřiště i komunitní gril. Stejně tak se připravují i obchodní prostory, které nabídnou potřebné služby obyvatelům. Projekt ekologické třídy A1 počítá i s moderními ekologickými prvky jako jsou např. solární panely na ohřev vody, které dokážou zabezpečit až 30 % roční produkce tepla. Nebudou chybět ani nabíjecí stanice pro elektromobily. Dokončení druhé fáze se předpokládá do konce roku 2017.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.