Rezidence U Veleslavínského zámku

Developer Neocity
Začátek zpracování KZ 01/11/2017
Konec zpracování KZ 02/10/2018

Rezidence U Veleslavínského zámku nabízí bydlení na královské úrovni. Spojuje moderní architekturu s historickou zástavbou u památkově chráněného zámku z roku 1750. Rezidence kombinuje krásy staré výstavby a komfort moderního bydlení, a to jak svou architekturou, tak i lokalitou. Najdete v ní 33 bytů ve dvou novostavbách a 7 bytů v původní vile, která prochází kompletní renovací. Developerem je skupina Neocity Group, jež se specializuje na výstavbu menších projektů v tuzemsku i v dalších zemích Evropy a v Izraeli. Veleslavín je vstupní bránou do rezervace Divoká Šárka. Skalnaté údolí, které vás přivede na bájná místa ze Starých pověstí českých, je trochu mystické a značně okouzlující. Z druhé strany Rezidence U Veleslavínského zámku se nachází obora Hvězda, která je ideální pro sportování i pro klidné procházky. Kromě úchvatné přírody se pouhých 380 metrů od rezidence nachází stanice metra trasy A. Blízko je to i na letiště, do vyhlášených škol a školek, rozličných obchodů a zdravotnických zařízení. Veleslavín je zkrátka příjemné místo k opravdovému životu.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.