Rezidence Veselská II

Generální projektant straet architects
Začátek zpracování KZ 20/04/2017
Konec zpracování KZ 19/12/2017

Druhá etapa rezidenčního projektu Rezidence Veselská je realizována jako dvě samostatné budovy s podzemními garážovými halami. Celkem zde bude 214 bytů převážně menších kategorií v energetické třídě B.\r\n\r\nV rezidenčním objektu budou nejčastěji zastoupené dispozice typu 1+kk a 2+kk, i když dispozice 3+kk a 4+kk nebudou výjimkou. Byty budou odevzdávány ve vysokém standardu, ke kterému přispívají například kvalitní plovoucí podlahy, bezpečnostní dveře, plastová okna s izolačním zasklením. Celý objekt bude mít zateplenou fasádu podporující nízkou energetickou náročnost.\r\n\r\nModerní vzhled a zajímavě řešené byty včetně balkonů, lodžií, rozsáhlých teras nebo předzahrádek osloví zejména klienty, kteří preferují moderní styl bydlení. Nutno je i ocenit výbornou dopravní dostupnost do Letňan a sportovní či kulturní vyžití v blízkém okolí.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.