SKY Barandov I

Začátek zpracování KZ 05/11/2015
Konec zpracování KZ 06/05/2016

Rezidence SKY Barrandov je bytovým projektem na Praze 5 v oblasti Barrandova. Díky svému umístění poskytuje úchvatné výhledy na Prahu a nedaleké Prokopské údolí. Realizace projektu byla plánována do dvou etap a byla tvořena 2 samostatnými bytovými domy a domem služeb. Celkem je v projektu SKY Barrandov 108 bytových jednotek v mimořádně energeticky úsporném provedení a ve vysokém standardu včetně sklepů a parkovacích stání v podzemních garážích. V první etapě vzniklo 57 bytů a 1 penthouse. Autory architektonické studie projektu jsou prof. Ing. arch. Eva Jiřičná, CBE a Ing. arch. Petr Vágner ze studia AI – Design, kteří navrhli nadčasovou fasádu SKY Barrandova a vdechli projektu lehkost a čistou eleganci. Promyšlené dispozice navrhl respektovaný ateliér P.H.A. pod vedením Ing. arch. Ondřeje Gattermayera. Byty jsou nabízeny včetně sklepů a balkonů, nebo zahrad, které výrazně rozšiřují a zkvalitňují obytný prostor. Byty v přízemí mají privátní zahrádky o ploše od 68 m2 do 370 m2. Ostatní byty disponují velkými balkony, které architektka Eva Jiřičná navrhla v elegantní horizontální vlně tak, aby zajišťovaly soukromí a zároveň poskytly obyvatelům velkou užitnou plochu. Byty v posledních patrech mají velké střešní terasy s přípravou na jacuzzi. Projekt SKY Barrandov byl navržen tak, aby dosáhl mimořádně úsporného štítku A. Tato vysoká úspornost, podporovaná rekuperačními jednotkami v každém bytě, zajistí minimální náklady na energie.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.