SKY Barandov I.etapa

Začátek zpracování KZ 05/11/2015
Konec zpracování KZ 06/05/2016
Projektový manažer Ing. Jan Zavadil
Manažer KZ

Rezidence SKY Barrandov je bytovým projektem na Praze 5 v oblasti Barrandova. Díky svému umístění bude poskytovat úchvatné výhledy na Prahu a nedaleké Prokopské údolí. Realizace projektu je plánována do dvou etap a bude tvořena 2 samostatnými bytovými domy a domem služeb. Celkem bude v projektu SKY Barrandov 108 bytových jednotek v mimořádně energeticky úsporném provedení a ve vysokém standardu včetně sklepů a parkovacích stání v podzemních garážích. V první etapě vznikne 57 bytů a 1 penthouse.

Autory architektonické studie projektu jsou prof. Ing. arch. Eva Jiřičná, CBE a Ing. arch. Petr Vágner ze studia AI – Design, kteří navrhli nadčasovou fasádu SKY Barrandova a vdechli projektu lehkost a čistou eleganci. Promyšlené dispozice navrhl respektovaný ateliér P.H.A. pod vedením Ing. arch. Ondřeje Gattermayera.

Byty jsou nabízeny včetně sklepů a balkonů, nebo zahrad, které výrazně rozšiřují a zkvalitňují obytný prostor. Byty v přízemí mají privátní zahrádky o ploše od 68 m2 do 370 m2. Ostatní byty disponují velkými balkony, které architektka Eva Jiřičná navrhla v elegantní horizontální vlně tak, aby zajišťovaly soukromí a zároveň poskytly obyvatelům velkou užitnou plochu. Byty v posledních patrech mají velké střešní terasy s přípravou na jacuzzi. Projekt SKY Barrandov byl navržen tak, aby dosáhl mimořádně úsporného štítku A. Tato vysoká úspornost, podporovaná rekuperačními jednotkami v každém bytě, zajistí minimální náklady na energie.

Produkty naconi

U nás si vybere každý

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací

Kontaktní formulář