Velká Brána II – Gate

Developer HORIZON
Generální projektant LOXIA a.s.
Začátek zpracování KZ 01/10/2018

Projekt Velká Brána se nachází v Praze 6, v Horoměřicích. Rezidenční projekt je složen ze sedmi obytných budov, které vynikají praktickým architektonickým řešením a jednoduchým, stylovým designem. V nabídce je 122 bytů různých velikostí a dispozic – od malé garsonky až po stometrový apartmán. Většina bytů disponuje balkónem nebo terasou, byty v přízemí lemují zahrádky. Součástí projektu Velká Brána jsou i prostory pro služby, menší obchody i dětské hřiště, dostatek parkovacích míst a jeho nespornou výhodou je umístění v přírodě, přičemž skvělé dopravní spojení do Prahy je zajištěno.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.