Vila Pod Altánem

Generální projektant LOXIA a.s.
Začátek zpracování KZ 13/08/2011
Konec zpracování KZ 07/07/2012

Projekt pasivní bytové vily, se šesti luxusními byty s terasami, zahradami, vysokými standardy a s garážovými stáními v objektu. Zpracování klientských změn zahájilo klientské centrum společnosti METROS, s. r. o., dokončení zajišťovala společnost NACONI s. r. o. Majitelé bytů kladli důraz na kvalitu materiálů a provedení, na designové řešení interiéru i exteriéru a na použití moderních technologií. Řešení klientských změn bylo náročné po stránce koordinační, projekční i realizační.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.