Viladům Uhříněves

Začátek zpracování KZ 04/09/2014
Konec zpracování KZ 03/03/2015
Projektový manažer
Manažer KZ

Energeticky pasivní viladùm se nachází v příjemné a klidné lokalitě městské části Praha-Uhříněves a díky své jedinečné a originální architektuře nabízí moderní, a přitom zdravé bydlení v Praze.

Energeticky pasivní viladům nabízí pouze 3 byty v dispozici 4+kk. Samozřejmostí jsou prostorné balkóny, předzahrádky či terasy, které svým majitelům poskytnou příjemný azyl pro odpočinek a relaxaci. Všechny byty jsou navrženy tak, aby splňovaly maximální požadavky na pohodlné a komfortní bydlení a poskytovaly dostatek prostoru a světla pro každodenní aktivity svých majitelù. Z tohoto důvodu je převážná část obývacích pokojů prosluněna nadstandardním prosklením orientovaným na jih, který poskytuje nejen dostatek slunečního světla, ale i jedinečný výhled do přilehlého parku Obora. Každý byt také disponuje prostorným sklepem a garážovým stáním.

Ve všech bytech jsou použity moderní technologie a materiály, jako například vzduchotechnika s rekuperací tepla, dřevěná okna s trojskly či nadstandardní zateplení domu.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací

Kontaktní formulář