Vily Diamantica

Začátek zpracování KZ 05/03/2013
Konec zpracování KZ 10/08/2016

Osm unikátních vil je promyšleným architektonickým dílem vsazeným do výjimečného prostředí Prokopského údolí. Ke stavbě vil byly vybrány pouze ty nejkvalitnější materiály, jejichž vzhled i funkčnost byly propojeny do architektonické a technologické vyspělosti staveb. Kromě vysoké míry intimity nabízejí nízkoenergetické vily Diamantica také luxus a nadstandardní řešení pro náročné, moderní, designově čisté bydlení v dokonalé kombinaci špičkových technologií s nadstandardně zdravým vnitřním prostředím a neuvěřitelně nízkými provozními náklady. Vily působí přirozeně a splývají tak s okolní přírodou, svým obyvatelům umožňují žít v přírodě a přináší nový pohled na šetrné zacházení s přírodně cennou částí Prahy.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.