Bory Bývanie 2.etapa

Developer:
Penta Investments
Generální projektant:
Vallo Sadovsky Architects
Zpracování klientských změn:
od 01/2019
Projektový manažer:
Lukáš Ostrochovský
Manažer klientských změn:
Ing. Ivana Šipkovská, Ing. arch. Martina Vajsová

Dodavatelé standardních a nadstandardních materiálů:

  • ProCeram - obklady, dlažby, sanita

 

V nové městské čtvrti na severozápadním okraji Bratislavy, kde už několik let vyrůstá komerční část Bory, zahájila výstavbu další etapy rezidenčního projektu Bory Bývanie společnost Penta Investments. Samotné byty jsou dokončené ve vysokém standardu od renomovaných výrobců ve více barevných variantách.

Bory Bývanie je rezidenčním projektem této nové městské obytné čtvrti. Jeho cílem je vytvořit kvalitní a příjemné prostředí pro život. Základem je zdravé a ekonomické bydlení s jednoduchým a praktickým řešením bytů za použití přírodních materiálů. Z příjemně zvlněného terénu zeleně vyroste deset bytových domů upřednostňující volný pohyb a oddychové, volno-časové aktivity v atraktivním prostředí městského parku.

Bory představují moderní ekologické bydlení s nadstandardní občanskou vybaveností.  Ideální poloha v těsné blízkosti nákupního centra Bory Mall a lesů Malých Karpat poskytuje dokonalou kombinaci zábavy a oddechu. K radosti z bydlení přispěje i do detailů zpracovaný projekt s velkorysou výsadbou zeleně, zahrádek, dětských hřišť, dostatkem parkovacích míst pro obyvatele a množství dalších prvků, které zpříjemňují denní život.

 


© NACONI s.r.o.

WebDesign by
Heaven Design