Rezidence Waltrovka – bytový dům B7 - B9

Developer:
Penta Investments
Generální projektant:
Casua, spol. s.r.o
Zpracování klientských změn:
od 10/2018
Projektový manažer:
Ing. Aleš Novák
Manažer klientských změn:
Ing. Milan Dvořák

Dodavatelé standardních a nadstandardních materiálů:

  • ProCeram - obklady, dlažby, sanita
  • Lignis - dveře
  • Barkotex - podlahy

 

Šesti až devíti podlažní bytové domy se nacházejí v jihozápadní části areálu Waltrovka, na samém úpatí nového parku. První nadzemní podlaží propojuje všechny tři budovy a vytávří mezi nimi vnitrobloky. Velké byty ve vysokém standardu Elegance jsou vynikající nabídkou pro náročné klienty. Vlastníci bytů mohou standardně vybírat z několika typů obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a vnitřních dveří.

Waltrovka je nový projekt společnosti Penta, jehož cílem je revitalizovat rozlehlé území v pražských Jinonicích v místech bývalé továrny Walter Motors. V současné době zde vzniká více než 650 bytů v pěti až sedmi podlažích budovách a 50 rodinných řadových domů. Dále pak nové administrativní budovy, obchody a rozsáhlý park o rozloze cca 2ha. Hlavní ambicí je vytvořit novou moderní čtvrť, nabídnout veškerý komfort a služby jejím obyvatelům, a to přímo na metru B.

Klidnou atmosféru lokality dokresluje bohatá zeleň v ulicích, prostorné náměstí a také rozlehlý, zcela nový park s klidnými zákoutími a dětským hřištěm. Dostatek prostoru a příjemné prostředí parku oceníte v čase stráveném s vašimi dětmi. V blízkém okolí je několik vzdělávacích institucí – ať už to jsou školky, základní nebo střední školy včetně specializované waldorfské. Pro starší děti je v okolí REZIDENCE WALTROVKA řada možností pro sportovní vyžití a další volnočasové aktivity. Během pár minut máte na dosah přírodní parky Prokopské údolí nebo Vidoule, stejně jako místa určená pro sport či relaxaci: golfové hřiště v Motole, sportovní halu Motorlet, plavecký bazén, tenisové a squashové kurty na Cibulce či fitness a wellness centrum Holmes Place na Smíchově. Oblíbený je také sportovně-zábavní areál Greyhound Park Motol nebo cyklostezky ubíhající podél Vltavy.

 


© NACONI s.r.o.

WebDesign by
Heaven Design