Nabídka služeb vlastního interiérového architekta

Současné rezidenční výstavbě nechybí krásné, kvalitní projekty. Originality a funkčnosti jednotlivých bytových jednotek a rodinných domů docílíte prostřednictvím klientských změn a úpravou interiérů.

Myslete na úpravy interiéru již při zpracování klientských změn.

Nespornou výhodou našich architektů je znalost projektů. S představami klientů pracují ve chvíli, kdy je možná většina stavebních úprav. Bezprostřední spoluprací s manažerem klientských změn docílí zahrnutí požadavků do klientské změny a díky tomu realizaci stavební připravenosti zhotovitelem stavby. Ať již se jedná o instalace pro kuchyňskou linku, sádrokartonové podhledy, rozvody elektroinstalací k přesnému umístění svítidel, úpravu otvorů pro skleněné stěny apod., nedojde ke zkrácení, či zániku záručních lhůt.

V jednom čase, v jednom prostředí, pod jednou střechou vzájemnou kooperací a bezprostředním sdílení informací dovede manažer a architekt Váš projekt ke zdárnému cíli.

Myšlenka interiérového architekta není žádnou novinkou, ale ve spojení s poskytováním klientských změn přináší maximální efekt - šetří čas i finance!

 

 

© NACONI s.r.o.

WebDesign by
Heaven Design