Naše profese

Náš tým se skládá ze zkušených specialistů, zdatných po technické a profesní stránce. Mají přehled o současných trendech a technologiích, nebojí se zkoušet nové věci. Ve svých řadách vítáme i mladé nadšence, kteří se vedle starších praktiků rychle naučí, jak realizovat přání klientů a jednat s obchodními partnery.

PROJEKTANTI

Zpracování a úpravy prováděcí projektové dokumentace představují denní výzvu projektantů. Zdokonalují a mění dispozice bytů a rodinných domů. Ruší a posunují příčky, propojují místnosti, posouvají či zvětšují dveřní otvory, nejčastěji pro skryté zárubně nebo posuvné dveře.

V rámci specifických požadavků klientů se setkávají se změnou rozvodů elektroinstalace, s posuny zásuvek, vypínačů a vývodů osvětlení – tedy koncových prvků elektroinstalace. Často upravují rozvody vody a kanalizace, vytápění, vzduchotechniky, klimatizace a rekuperace.

MANAŽEŘI KLIENTSKÝCH ZMĚN

Manažeři klientských změn jsou spolu s klienty hlavními aktéry zpracovávání klientských změn v rámci developerských projektů. Denně jednají s klienty, dodavateli materiálů, generálními zhotoviteli a developery. Nezřeknou se ani zajištění dalších servisních činností směřujících k realizaci jednoduchých i složitějších klientských změn.

Seznámí klienta s projektovou dokumentací, standardními materiály, jejich dodavateli a se systémem klientských změn. Vypracují a odsouhlasí dokumenty nutné k realizaci klientských změn na konkrétních developerských projektech. Kontrolují úpravy projektové dokumentace svých kolegů projektantů. Skvěle se orientují ve stavebních dispozicích. Denně počítají náklady na realizaci klientských změn. Koordinují činnost dodavatelů standardních i nadstandardních materiálů, interiérových architektů a obchodních partnerů služby Naconi+. Orientují se v několika projektech najednou.

PROJEKTOVÍ MANAŽEŘI

Projektoví manažeři vedou týmy manažerů klientských změn, a proto musí zvládat i veškeré jejich povinnosti. Starají se o složitější zakázky a atypická přání klientů. Do jejich agendy spadá vyjednávání smluvních podmínek s obchodním partnery, nastavování spolupráce s dodavateli, komunikace s developery a v neposlední řadě řešení případných reklamací.

Projekty ale především připravují a nastavují dokumenty, čímž připravují půdu pro manažery klientských změn. Projektoví manažeři jsou zkrátka schopni koordinace ve všech směrech, technicky nadaní, zruční a připravení pomáhat týmu.

PŘÍPRAVÁŘI

Bez přípravářů by to nešlo. Pilně kontrolují dokumentaci pro provedení stavby ještě před prvním telefonátem klientovi, spolupracují s developerem na optimalizaci vstupů s ohledem na případné klientské změny a prováděcí dokumentaci. Klienti díky nim obdrží perfektně připravené a přehledné katalogy standardního vybavení, manuály a průvodce procesem zpracování klientských změn. Díky přípravářům pracují týmy manažerů s technickými podklady – pokyny, ceníky víceprací, specifikací standardního vybavení, schématy a vzorovými spárořezy. Přípraváři je projdou do posledního detailu a excelovské buňky. Proto zajišťují a kompletují vzorky standardního vybavení, jako jsou podlahové krytiny, obklady, dlažby a dveře.

Ve své pracovní náplni se také radují z českého jazyka, když komentují návrhy smluvních dokumentů, jež představují dodatky ke smlouvám o smlouvách kupních, smlouvy o dílo, objednávky nebo karty bytů.

MONTÁŽNÍCI A TECHNICI

Vyškolený tým techniků provádí montáž stavebních pouzder pro posuvné dveře, ostatní typy posuvných systémů, skrytých zárubní, interiérových dveří, systémových soklů, ale také kuchyní včetně kuchyňských spotřebičů a specifických interiérových prvků. Montážníci obstarají dopravu a zpracování bez dalších starostí klienta. Zaměří i atypickou výrobu, připraví podklady pro projektovou dokumentaci a zkontrolují stavební připravenost. Provedou kontrolu realizovaných klientských změn a spolupracují na řešení případných reklamací.

Galerie

Výběr z našich prací