Vážení klienti, naše kanceláře jsou pro vás i přes aktuální epidemiologickou situaci otevřeny. Pečlivě dbáme na dodržování veškerých hygienických opatření a schůzky jsou možné po předchozí dohodě. Vstupujte, prosím, do kanceláří se zakrytými ústy a nosem, desinfekce je k dispozici hned při vstupu. Pokud vám více vyhovuje setkání on-line, rádi se domluvíme dle vašich dostupných možností.

O nás

Jsme specialisté na zpracování a monitorování klientských změn. Pečujeme o klienty našich hlavních partnerů, kterými jsou developeři, generální zhotovitelé a construction managers, a spolupracujeme s vybranými obchodními partnery v oblasti vybavování interiérů. Zabýváme se menšími změnami i velkými projekty.

Pro klienty řešíme úpravy v jejich nových bytech. Naplňujeme představy o interiéru, prezentujeme možnosti použití standardních i nadstandardních materiálů a radíme s výběrem vybavení.

Pro obchodní partnery přebíráme odpovědnost za komplexní nastavení, řízení a koordinaci procesů průběhu klientských změn. Disponujeme vlastním systémem na jejich zpracování a monitorování, který je možné přizpůsobit:

    • množství bytových jednotek nebo rodinných domů
    • použitým stavebním konstrukcím
    • délce výstavby projektu
    • ekonomice projektu

Proces klientských změn nastavujeme nejen pro novou výstavu domů a bytových projektů, ale i pro rekonstrukce bytových domů. Umíme si poradit s několika luxusními bytovými jednotkami stejně tak dobře jako se stovkami ekonomických bytů.

 

Galerie

Výběr z našich prací