O nás

Jsme specialisté na klientské změny, tedy na přizpůsobení budoucího bydlení našich klientů jejich požadavkům a potřebám. Propojujeme dva zdánlivě odlišné světy – developery a budoucí majitele nemovitostí. Z developerů snímáme břímě starostí o klientské změny, kupujícím bytových jednotek či rodinných domů nabízíme vstřícný, přátelský a individuální přístup. Vytváříme s nimi jejich vysněný domov.

NACONI Interiéry

Vedle samotných klientských změn nabízíme zároveň službu architektů a designerů pod NACONI Interiéry. Jejich prostřednictvím dovedeme s našimi partnery připravit kompletní vybavení interiéru podle požadavků klientů. Interiérové dveře (včetně posuvných), zárubně, kuchyně i další specifické interiérové prvky také montujeme.

Naším hlavním cílem je, aby se budoucí majitelé ve svém novém domově cítili skvěle hned po nastěhování a byt či dům mohli využívat přesně podle svých představ. Nezáleží, zda k tomuto cíli vedly jen drobné úpravy, nebo velké zásahy.

Na každém detailu záleží

Naplnění těchto představ může obnášet množství změn. Začínáme detaily, jako je promyšlené umístění elektrických zásuvek, spojování celých bytových jednotek nebo změna dispozic. Umíme navrhnout ekonomická řešení, stejně jako pracovat se špičkovými moderními technologiemi a luxusními materiály. Vše záleží jen na přání a možnostech klienta, do určité míry ale samozřejmě i na parametrech daného projektu. Řešíme úpravy ve stovkách ekonomických bytů i v několika luxusních jednotkách nebo rodinných domech. Poradíme si s novostavbami i rekonstrukcemi.

Klientům nabízíme své bohaté zkušenosti, které koncový zákazník kupující nemovitost většinou nemá šanci nabýt. Náš typický klient řeší takto do detailu jednu, maximálně několik jednotek nemovitostí za život. Manažeři klientských změn, projektanti, montážní technici i další členové týmu mají za sebou klientské úpravy ve stovkách nemovitostí. Nasáli již stovky životních příběhů klientů. A právě životní příběhy často představují niterný důvod, který zákazníky k požadavkům na změny vede. Ze zkušeností s těmito příběhy, typickou životní situací našich klientů i jejich životním stylem pak dovedeme odhadnout, v jakých oblastech může klient konkrétní změny vyžadovat. Pravidelně se ale setkáváme i s požadavky překvapivými a neobvyklými. I na ně se snažíme být připraveni.

Neustále se vzděláváme, rozšiřujeme své obzory, seznamujeme se s novinkami na trhu. A samozřejmě spolupracujeme s dalšími partnery, kteří nám s některými konkrétními řešeními pomáhají. Díky tomu jsme schopni své služby poskytovat i těm skutečně nejnáročnějším klientům.

Naše profese

Náš tým se skládá ze zkušených specialistů, zdatných po technické a profesní stránce. Mají přehled o současných trendech a technologiích, nebojí se zkoušet nové věci. Ve svých řadách vítáme i mladé nadšence, kteří se vedle starších praktiků rychle naučí, jak realizovat přání klientů a jednat s obchodními partnery.

Galerie

Výběr z našich prací