O nás

Jsme specialisté na zpracování a monitorování klientských změn. Pečujeme o klienty našich hlavních partnerů, kterými jsou developeři, generální zhotovitelé a construction managers, a spolupracujeme s vybranými obchodními partnery v oblasti vybavování interiérů. Zabýváme se menšími změnami i velkými projekty. Pro klienty řešíme úpravy v jejich nových bytech. Naplňujeme představy o interiéru, prezentujeme možnosti použití standardních i nadstandardních materiálů a radíme s výběrem vybavení. Pro obchodní partnery přebíráme odpovědnost za komplexní nastavení, řízení a koordinaci procesů průběhu klientských změn. Disponujeme vlastním systémem na jejich zpracování a monitorování, který je možné přizpůsobit:
    • množství bytových jednotek nebo rodinných domů
    • použitým stavebním konstrukcím
    • délce výstavby projektu
    • ekonomice projektu
Proces klientských změn nastavujeme nejen pro novou výstavu domů a bytových projektů, ale i pro rekonstrukce bytových domů. Umíme si poradit s několika luxusními bytovými jednotkami stejně tak dobře jako se stovkami ekonomických bytů.  

Naše profese

Náš tým se skládá ze zkušených specialistů, zdatných po technické a profesní stránce. Mají přehled o současných trendech a technologiích, nebojí se zkoušet nové věci. Ve svých řadách vítáme i mladé nadšence, kteří se vedle starších praktiků rychle naučí, jak realizovat přání klientů a jednat s obchodními partnery.

Galerie

Výběr z našich prací