Služba Naconi+ "Testovací verze"

Specializujeme se na zpracování klientských změn v developerských projektech. S našimi obchodními partnery nabízíme službu Naconi+.

Rádi vám pomůžeme

Potřebujete odbornou radu ohledně vybavení vašeho nového domova nebo nové investice? Využijte nabídku 90 minutové konzultace s bytovou architektkou ZDARMA. Pro více informací nebo sjednání si termínu kontaktujte, prosím, svého manažera klientských změn NACONI.

Máte již představu, ale nevíte přesně, jak ji zrealizovat?
Připravíme vizualizace interiéru přímo pro váš byt, dům a doporučíme vhodné řešení s ohledem na stavební připravenost. Pro finální variantu interiéru zhotovíme dílenskou dokumentaci.

Proč s námi

Máme profesionální tým se zkušenostmi z mnoha realizací. Dokážeme zajistit designový a praktický interiér. Koordinujeme postup interiérové architektky a manažera klientských změn.

Ve spolupráci s developerem a stavbou zajistíme nutné úpravy ještě ve fázi výstavby.

Spolupracujeme s renomovanými výrobci nábytku. Novou kuchyň či celý interiér zaměříme před předáním bytu či domu. Výrobu zahájíme s předstihem, tak aby montáž byla provedena po předání bytu, domu. Zakázku namontujeme do 15 dnů po předání bytu nebo domu.

Naši klienti nejčastěji požadují:

Návrhy a montáže kuchyní
Spolupracujeme s mnoha výrobci kuchyní, např. Nobilia či HANÁK NÁBYTEK. Navrhneme krásnou funkční kuchyň, ve které se vám bude dobře vařit. Vyprojektujeme potřebné změny instalací a zajistíme jejich realizaci v rámci výstavby, nebo dodatečně při montáži kuchyně.

Interiérové dveře
Elegantní dveře udělají z vašeho bytu či domu luxusní a nadčasový interiér. Jsme partnerem českého výrobce posuvných systémů, skrytých zárubní a designových dveří, společnosti JAP. Pomůžeme vám s výběrem a zajistíme montáž.

Úložné prostory, vestavěné skříně, vinotéky, sklípky
Vytvoříme místo pro úložné prostory vyhovující vašemu životnímu stylu. Nejsou-li v projektu niky pro osazení skříní, navrhneme je. Přizpůsobíme rozměry a pozice  dveří i způsob jejich otevírání.

Službu NACONI+ poskytujeme s těmito partnery

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.