Bory Bývanie III

Developer PENTA
Začátek zpracování KZ 10/12/2020

Byty v nové čtvrti mají praktické dispozice a vysoký standard. Developer připravil funkční a praktické bydlení jen 15 minut od centra Bratislavy. Rezidenční projekt Bory Bývanie je navrhnutý tak, aby svým obyvatelům poskytl vše pro komfortní a pohodlný život. Přímo v nové čtvrti bude k dispozici veřejný prostor s množstvím zelených ploch o rozloze až 8500 m2, park, jezírko, multifunkční hřiště nebo cyklostezka. Kompletní občanská vybavenost jako je školka, kino, obchody i MHD je v pěší dostupnosti. Díky své těsné blízkosti k obchodnímu centru Bory Mall je cesta do obchodu, kina, fitness centra či plaveckého bazénu otázkou minut.

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.