Duo Rokytka

Developer Neocity
Generální projektant METROSTAV
Začátek zpracování KZ 01/06/2020

Projekt R2 Rokytka v blízkosti O2 Areny v Praze 9 – Vysočanech tvoří dvě budovy, při jejichž navrhování byla hlavní myšlenou vzdát hold jednoduchým liniím a maximální funkčnosti. Ke každému bytu náleží balkon či terasa a lze k němu přikoupit sklep i garážové stání. Parkoviště pro 60 vozů se rozprostírá pod oběma budovami a v suterénu je přirozeně propojuje.

Projekt nabízí pohodlný život se všemi výhodami velkoměsta a příjemným prostředím okolí Rokytky. Stačí si vybrat dopravní prostředek a jet. Na zastávky metra, autobusu, tramvaje a dokonce i na vlakové nádraží to trvá od domovních dveří pěšky jen pár minut. Protože má ale R2 Rokytka všechno důležité v okolí, často ani není potřeba nikam jezdit.

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.