Byty Malešice II

Začátek zpracování KZ 01/07/2015
Konec zpracování KZ 02/07/2017
Projektový manažer Ing. Jan Zavadil
Manažer KZ

Byty Malešice 2. etapa je v Čechách unikátním projektem, který spojuje lásku k architektuře a lásku k přírodě s jediným cílem: vytvořit dokonalou rovnováhu mezi tepajícím velkoměstem a přírodou, vytvořit harmonické podmínky pro bydlení jedinců, párů i rodin.

Každý z objektù má v přízemí komerční prostory a zároveň jsou společně propojeny a to 2 podzemními podlažími, kde se nacházejí parkovací stání a sklepy.

Parkovací stání jsou rezidentùm, komercím i veřejnosti k dispozici v prvním nebo druhém podzemním podlaží.

Jednotlivé domy mají zatravněné střechy, na nižších budovách vzni kly střešní zahrady. Všechny 3 domy mají do fasády zapuštěny vzrostlé stromy, které se staly symbolem projektu Byty Malešice. K vnějším stěnám domů jsou připevněny konstrukce, po kterých se popínají květiny mnoha druhù. Do zeleně jsou také zahaleny vstupní haly budov, majitelé bytù ve druhých patrech se mohou těšit z plně dokončených předzahrádek na střechách komerčních prostor.Na balkóny bytů jsou nainstalovány jednotně vypadající truhlíky.

S projektem ByTy Malešice 2. etapa klienti nemuseli volit mezi přírodou s krásnou zelení a dobrou občanskou vybaveností poblíž centra Prahy.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací

Kontaktní formulář