Oaks Prague

Developer Arendon
Generální projektant LOXIA a.s.
Začátek zpracování KZ 01/03/2019

Rezidenční projekt u Nebřenic jihovýchodně od Prahy si bere to nejlepší z venkova i z města. Projekt se opírá o atraktivní architektonické návrhy předních českých i mezinárodních architektů, od bytových domů přes řadové domy až po luxusní vily. Důmyslně řešené inteligentní a udržitelné návrhy jsou zasazeny do malebné krajiny. Komunikaci s klienty na tomto projektu zajišťuje developer, naše činnost spočívá ve zpracování kompletní dokumentace klientských změn.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.