RD Modřanský Háj

Začátek zpracování KZ 01/03/2018
Konec zpracování KZ 01/10/2018

Projekt Modřanský Háj nabízí 32 rodinných domů v moderním stylu s promyšlenou dispozicí obytných i skladovacích prostor. Součástí domů jsou garážová stání a zahrady i předzahrady. Celková koncepce projektu kombinuje moderní bydlení s poklidnou atmosférou a excelentní dostupností do centra metropole. Benefitem bydlení v oblíbené rezidenční části Prahy 12 je i občanská vybavenost zahrnující mateřskou školku, školu, restaurace, obchody a širokou škálu zařízení pro volnočasové aktivity, k nimž náleží například cyklostezky, stezky pro in-line bruslaře, golfové hřiště či tenisový areál. Modřanský Háj začal v blízkosti Modřanské rokle – Cholupic vyrůstat již v roce 2010 podle návrhu prestižního ateliéru A69 – architekti s.r.o.  V létě roku 2016 byla zahájena další výstavba zahrnující realizaci 32 bytů (domy C a E) a čtyř rodinných domů (F). Počátkem roku 2017 odstartoval v Modřanském Háji prodej rodinných domů, jejichž výstavba byla zahájena v dubnu téhož roku. Každý nabízí podlahovou plochu od 135 do 165 metrů čtverečních na pozemku o rozloze 250 až 500 metrů čtverečních. Klienti mají na výběr několik variant domů s dispozicemi 4+kk až 5+1 i například různými počty parkovacích míst přesně podle jejich potřeb. Vedle prostorných zahrad poskytnou svým obyvatelům nové rodinné domy také nádherný výhled do okolí.

Projekty naconi

Rezidenční projekty v Česku a na Slovensku

Zpětná vazba

Co říkají naši klienti

Galerie

Výběr z našich prací
Vážení klienti a obchodní partneři,

od 27. června 2022 nás naleznete na adrese New Living Center, Šafránkova, 1238/1, Praha 5 (4.NP) – Stodůlky, kde jsme rozšířili prostory a zcela nově na adrese Centrum Ptáček, Poděbradská 1020/30, Praha 9 – Vysočany (5.NP).

Stěhování do specializovaných center blíže k dodavatelům obkladů, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří nám skýtá větší prostor pro zkvalitnění a zrychlení procesu odbavování klientských změn. Klientům nabízíme také prostřednictvím nově založené společnosti NACONI Interiéry návrhy a realizace interiérů v jejich nemovitostech. Jde o logické vyústění poptávky na trhu a vyslyšení mnoha žádostí klientů o komplexní servis. Ve spolupráci s partnery zastoupenými v těchto centrech navrhujeme osobitá řešení, doporučujeme nejmodernější materiály a technologie a realizujeme přání klientů i prostřednictvím vlastní truhlářské výroby.

Těšíme se na vaši návštěvu.